Dárkové permanentky

Obdarujte vaše blízké tancem

Objednejte vašim blízkým a přátelům dárkovou permanentku na 5 nebo 10 lekcí a vyřešte tak věčné přemýšlení o tom jaký dárek a komu věnujete. 

Pokud jste na lekci již byli, tak víte, že taneční lekce Boldi Dance nejsou jen tak. Zatančí si i začátečník a od začátku do konce se téměř nezastavíte. Taneční lekce jsou plné pohybu a zábavy, proto věnujete nejen tanec, ale i zážitek.

Když objednáte dárkovou permanentku, tak se automaticky vygeneruje kód a dárkový poukaz. Ten stačí vytisknout a třeba vložit do obálky pod stromeček. Obdarovaný potom příjde již na lekci a od chvíle, kdy poprvé využije dárkový poukaz se mu aktivuje permanentka na daný počet vstupů. 
  Dokonce tu první návštěvu má zdarma, pokud přišel na taneční lekci Boldi Dance úplně poprvé.

Platnost dárkové permanentky

Každá dárková permanentka má dostatečně dlouhou platnost, abyste ji mohli kdykoli využít a zároveň si přišli zrovna tehdy, kdy se vám to hodí. Takže nemusíte využít permanentku na lekce hned po sobě jdoucích, ale v rámci platnosti můžete přijít kdykoli.
Permanentka na 10 lekcí má platnost 4 měsíce
Permanentka na 5 lekcí má platnost 2 měsíce
Všechny dárkové permanentky mají počátek platnosti ve dni první návštěvy lekce. V případě, že se lekce nekonají (Vánoce, svátky a podobně), platnost permanentky se automaticky prodlužuje.

Jak funguje permanentka na tanečních lekcích

Přicházíte na lekci a lektorovi ukazujete permanentku s vašim číslem nebo číslem dárkového poukazu. Toto číslo lektor zadává do systému a ukazuje se počet zbývajících lekcí, které máte k dispozici. Následně je vám odebrána jedna lekce a při každé další návštěvě taneční lekce se vše opakuje. Počet zbývajících lekcí můžete vidět ve svém profilu po přihlášení na těchto webových stránkách www.boldidance.cz.

Domů Online Události Blog Kontakt
Přihlásit se